Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <  1  2  [3]  >    >> Bezpieczne zakupy w Internecie - dobre praktyki

W związku z coraz częstszymi przypadkami prób oszukiwania klientów korzystających z zakupów w Internecie Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa Związku Banków Polskich przygotowało kilka wskazówek, które zwiększą Twoje bezpieczeństwo.e-Składka - proste płatności z ZUS

Przedsiębiorco, od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki do ZUS będziesz przekazywać na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r. 


 

BS-GLOWNO.EU - dodatkowa strona Banku

Szanowni Państwo, chcąc zapewnić naszym Klientom nieprzerwaną dostępność serwisu bankowości internetowej, oraz zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Bank Spółdzielczy w Głownie uruchomił stronę pod adresem www.bs-glowno.eu.
Strona pełni rolę zastępczą i poza główną stroną Banku ma na celu zapewnić Państwu niezakłóconą dostępność naszych usług w internecie.
W sytuacji, gdy dostęp do głównego serwisu bankowego okaże się utrudniony w wyniku niezależnych od nas działań losowych, prosimy o skorzystanie z powyższego adresu.Centralna informacja o rachunkach uśpionych

Centralna informacja o rachunkach uśpionych jest nową usługą, umożliwiającą dostęp do informacji o rachunkach osób zmarłych i „zapomnianych”, rachunkach osób fizycznych w każdym banku i SKOK-u. 

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1