Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <<    <  7  [8]  9  >    >> 

337Komunikat dla Klientów w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii
z UE i możliwością realizacji scenariusza „hard brexit”/„no deal”.1

W dniu 29 marca 2017 r. Wielka Brytania ogłosiła zamiar wystąpienia z Unii Europejskiej (UE). Może to w istotny sposób wpłynąć na status i sytuację prawną obywateli, przedsiębiorstw i organów publicznych zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w państwach członkowskich Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Na dzień publikacji niniejszego komunikatu nie jest możliwe jednoznaczne określenie trybu, w jakim Wielka Brytania wystąpi z UE. Najbardziej prawdopodobne wydaje się zaistnienie jednego z dwóch wariantówBS w Głownie po raz kolejny zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

13 stycznia 2019 roku Bank Spółdzielczy w Głownie liczył pieniądze zebrane podczas 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Głownie.

Bank od ponad 20 lat wspiera głowieński sztab w działaniach na rzecz organizacji imprezy finałowej WOŚP i włącza się w akcję liczenia pieniędzy.

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1