Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <<    <  [7]  8  9  >    >> 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bankowość mobilna - wszędzie tam gdzie Ty

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że możecie Państwo korzystać z bankowości mobilnej.
Udostępniliśmy nowy dodatkowy sposób korzystania z bankowości internetowej za pomocą urządzeń mobilnych – smartfonów (telefony, tablety).Z usługi mogą korzystać klienci - osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą oraz posiadacze ROR-ów, gdzie autoryzacja dokonywana jest za pomocą kodów przesyłanych SMS i przy użyciu klucza.

                                 KLIKNIJ TU aby sprawdzić jak wygląda bankowość mobilnaKrajowy System Zastrzegania Kart -ZBP-

W celu zwiększenia bezpieczeństwa kart płatniczych wydawanych w ramach SGB od 30 czerwca 2014 r., klienci posiadający kartę płatniczą mogą korzystać z Krajowego Systemu Zastrzegania Kart obsługiwanego przez Związek Banków Polskich.Niedziela z Bankiem Spółdzielczym w Głownie

Z okazji Święta Spółdzielczości Bankowej 29 czerwca br. Bank Spółdzielczy w Głownie zorganizował „dzień otwarty”. W ramach tej uroczystości wpisały się obchody 110-lecia Banku.
W tym dniu klienci mogli zobaczyć Bank od innej strony niż tej, którą na co dzień mają okazję widzieć.


 
 249

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1