Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <<    <  4  5  [6]  >    >> 249Andrzej Heidrich w Galerii Bank & DM

Wybitny grafik, porównywany do Albrechta Dürera, autor projektów polskich banknotów Andrzej Heidrich osobiście otworzył 18 października wystawę swoich pracw Galerii Bank & DM w Głownie.
Wizyta takiego mistrza w naszym mieście to wydarzenie wielkiej rangi, nic więc dziwnego, że na wernisaż miłośnicy sztuki przybyli tłumnie. Pojawili się także goście z Łodzi, m.in. z Narodowego Banku Polskiego oraz Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego.


 

 234

Stypendia Banku Spółdzielczego dla najlepszych uczniów.

Bank Spółdzielczy w Głownie przyznał stypendia dla zdolnej młodzieży. 25 uczniów Gimnazjum Miejskiego i 9 Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego otrzymało 12 marca jednorazowe stypendia Banku Spółdzielczego w Głownie za najlepsze wyniki w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/13.
Uroczyste wręczenie symbolicznych czeków odbyło się w siedzibie Gimnazjum Miejskiego, które dzieli ją właśnie z Katolickim Liceum Ogólnokształcącym. W obecności nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości dokonała go prezes Banku Spółdzielczego w Głownie Czesława Fortuna.
Stypendia przyznawane były w 3 progach kwotowych. Dla licealistów było to: 500, 400 i 300 zł, a dla gimnazjalistów: 400, 300 i 200 zł.233

Bankowe stypendia dla gimnazjalistów
z gminy Głowno.

Już kolejny raz Bank Spółdzielczy w Głownie ufundował stypendia dla najlepszych uczniów klas gimnazjalnych z Zespołów Szkół na terenie gminy Głowno.
27 lutego w czasie obrad Rady Gminy Głowno otrzymało je 17 młodych osób, które uczą się na przysłowiową piątkę z plusem, a dodatkowo angażują w działalność samorządu szkolnego, czy organizowane na terenie szkoły akcje charytatywne. Nagrody wręczyła uczniom prezes banku Czesława Fortuna, a wójt Marek Jóźwiak przekazał
rodzicom gratulacje, w których wyraził swoje uznanie dla osiągnięć ich dzieci.
 
Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1