Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <<    <  4  5  [6]  >    >> Szanowni Państwo,

pandemia wirusa SARS-CoV-2 wywołała poważny kryzys gospodarczy, który dotyka większości krajów świata. Stawia on szereg trudnych wyzwań dla przedsiębiorców i pracowników w bardzo wielu branżach. Zagrożeniu epidemicznemu towarzyszy niepewność biznesowa wielu przedsiębiorstw.

Ostatnie miesiące pokazały, że solidarne działanie przedsiębiorców, pracowników oraz rządu i jego instytucji zapobiega najczarniejszym scenariuszom upadłości wielu firm i znaczącego wzrostu liczby bezrobotnych. W marcu rząd przedstawił i uruchomił Tarczę Antykryzysową i Tarczę Finansową PFR jako kluczowe narzędzia wsparcia gospodarki celem ochrony miejsc pracy i stabilności sektora przedsiębiorstw.

W ramach Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm („Program”) Spółdzielczej Grupie Bankowej udało się wesprzeć 346 tys. przedsiębiorców. Oznacza to tym samym ochronę ponad 3,2 mln pracowników – często również Klientów Banków Spółdzielczych. W tych trudnych chwilach okazało się po raz kolejny, że Banki naszego Zrzeszenia są blisko swoich Klientów i służą im pomocą.

Poniżej przedstawiamy Państwu list podsumowujący działania Polskiego Funduszu Rozwoju i zachęcamy do zapoznania się z nim.

../download/files/!_podstawowy/pdf_ico.pngList podsumowujący działania PFR 
 Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że zostaną wprowadzone zmiany do Taryfy Opłat i Prowizji obowiązującej w Banku Spółdzielczym w Głownie. Pełna treść Taryfy w wersji obowiązującej od 01-10-2020 r. jest dostępna w placówce Banku oraz na stronie internetowej Banku w zakładce Komunikaty.358Szanowni Państwo,

W związku z uznawianiem protokołów TLS 1.0 i 1.1 za przestarzałe i niespełniające wymogów bezpieczeństwa, zamierzamy od połowy sierpnia tego roku wyłączyć możliwość ich wykorzystywania w naszym systemie bankowości internetowej.
W związku z powyższym profsimy o weryfikację, czy Państwa systemy i przeglądarki wspierają protokół TLS w wersji minimum 1.2. W razie braku takiego wsparcia, ich dostosowanie. Aby pomóc Państwu w tym procesie, poniżej załączamy krótką instrukcję, która może okazać się pomocna w sprawdzeniu i ewentualnym dostosowaniu popularnych przeglądarek internetowych. Większość aktualnych systemów operacyjnych a tym samym przeglądarek internetowych posiada włączoną automatycznie obsługę protokołu TLS 1.2
 

../download/files/!_podstawowy/pdf_ico.pngDostosowanie przeglądarek internetowych do TLS 1.2 

 357

Od 1 lipca można składać wniosek o świadczenie z programu Dobry Start na okres 2020/2021. Czy wiesz, że złożysz go szybko i wygodnie, nie wychodząc z domu, za pomocą naszej bankowości internetowej? To proste:

  • zaloguj się do usług bankowości internetowej: Link,

  • wypełnij wniosek.

Kiedy złożyć wniosek?

  • od 1.07.2020 r. złożysz wniosek tylko elektronicznie,

  • od 1.08.2020 r. złożysz wniosek papierowo i elektronicznie,

  • do 30.11.2020 r. musisz złożyć wniosek.

Przy okazji przypominamy, że rozpoczęta w zeszłym roku edycja programu Rodzina 500+ została zaplanowana na 2 lata. Oznacza to, że nie musisz ponownie składać wniosku o świadczenie, które zostało już przyznane. Wniosek – również przez bankowość internetową – składasz jedynie na nowe dziecko. Kolejny okres w programie Rodzina 500+ rozpocznie się 1 lutego 2021 r.

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1