Aktualności       
Bank Spółdzielczy w Głownie
25

Witamy na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Głownie.
BS Głowno to Bank o ponad 100-letniej tradycji, oparty wyłącznie o polski kapitał, oferujący nowoczesne produkty i usługi bankowe. Do korzystania z naszych usług zapraszamy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i instytucje, rolników, oraz jednostki samorządu terytorialnego. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę.

 <<    <  [4]  5  6  >    >> Program Rodzina 500+ w Banku Spółdzielczym w Głownie

Klientom Banku Spółdzielczego w Głownie, udostępniono możliwość składania wniosków w ramach Programu Rodzina 500+ za pośrednictwem systemów bankowości elektronicznej.

Klienci korzystający z bankowości elektronicznej mają możliwość samodzielnie wypełnić formularz wniosku o świadczenie oraz wysłać wypełniony wniosek, bez konieczności wychodzenia z domu. Po wpłynięciu wniosku do Ministerstwa, będzie on przekazywany do lokalnych urzędów, które odpowiadać będą za merytoryczne rozpatrzenie wniosku.      


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bankowość mobilna - wszędzie tam gdzie Ty

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że możecie Państwo korzystać z bankowości mobilnej.
Udostępniliśmy nowy dodatkowy sposób korzystania z bankowości internetowej za pomocą urządzeń mobilnych – smartfonów (telefony, tablety).Z usługi mogą korzystać klienci - osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lub rolniczą oraz posiadacze ROR-ów, gdzie autoryzacja dokonywana jest za pomocą kodów przesyłanych SMS i przy użyciu klucza.

                                 KLIKNIJ TU aby sprawdzić jak wygląda bankowość mobilnaKrajowy System Zastrzegania Kart -ZBP-

W celu zwiększenia bezpieczeństwa kart płatniczych wydawanych w ramach SGB od 30 czerwca 2014 r., klienci posiadający kartę płatniczą mogą korzystać z Krajowego Systemu Zastrzegania Kart obsługiwanego przez Związek Banków Polskich.

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1