RACHUNKI OSZCZĘDNOŚCIOWO-ROZLICZENIOWE

Klienci  Banku  mogą    otworzyć  rachunek  oszczędnościowo-rozliczeniowy:
 


32UNIKONTO


Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy Unikonto jest podstawowym rachunkiem oferowanym dla Klientów Indywidualnych.  Jego podstawową zaletą jest niska opłata miesięczna oraz bogata oferta produktów, które są oferowane łącznie z rachunkiem. Do rachunku otrzymać można m. in. kartę płatniczą, limit debetowy oraz limit kredytowy, informację SMS. Przyjmujemy stałe zlecenia. Dostęp do rachunku drogą elektroniczną zapewnia Bank Internetowy.  

Wpłaty i wypłaty bez opłat.

Z myślą o różnych potrzebach klientów włączyliśmy do naszej oferty, oprócz standardowego rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego, rachunek dedykowany dla młodzieży. Prowadzenie tego rachunku jest bezpłatne!

 


32UNIKONTO STUDENT


Jeśli ukończyłeś 18 lat, jesteś uczniem szkoły średniej lub studentem szkoły wyższej i nie ukończyłeś 25 roku życia, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
Unikonto Student charakteryzuje brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz za realizację wpłat i wypłat gotówkowych na rachunek własny, a także za usługi związane z obsługą rachunku przez Internet.

Łatwy i szybki dostęp do środków na rachunku dzięki karcie Visa Electron i sieci bezprowizyjnych bankomatów Banków Spłódzielczych i BGŻ. Posiadacz konta otrzymuje informacje o rachunku w formie komunikatów SMS.

 

Copyright © Bank Spółdzielczy w Głownie           powered by netster 3.1